SpotOption Forex Platforma handlowa

Platforma handlowa SpotOption  

Spot Option jest firmą inwestycyjną i uznanego na całym świecie deweloperem specjalistycznego oprogramowania przeznaczonego do handlu online różnych instrumentów. Od 2008, firma specjalizuje się w rozwoju opcji binarnych platformy handlowej. Głównym produktem dewelopera jest Platforma handlowa SpotOption o tej samej nazwie. Otrzymując informacje o kanałach rynkowych wiodących agencji mediów finansowych, w tym Reuters, firma posiada najbardziej innowacyjną i skuteczną funkcjonalność w swoich rozwiązaniach handlowych. Od 2012, firma została licencjonowana przez CySEC do świadczenia usług w ramach takiej stosunkowo nowej metody inwestycyjnej jako opcje binarne handlu.

Platforma handlowa SpotOption pozwala handlować online przy użyciu różnych popularnych strategii i scenariuszy. Z głównego okna terminalu przedsiębiorca może wybrać asortyment opcji do handlu na różnych piętrach handlowych i giełdach. Lista najpopularniejszych opcji obejmuje akcje, indeksy, waluty i towary. Za pomocą specjalnego API, wtyczka pozwala na integrację z MetaTrader4 Terminal, zamieniając go w pełni funkcjonalny narzędzie do pracy na rynku opcji binarnych.

Terminal SpotOption posiada łatwy do zrozumienia interfejs użytkownika z szerokim zakresem ustawień, zgodnie z preferencjami przedsiębiorcy. Program jest dostępny do użytku bezpośrednio w przeglądarce, więc nie ma potrzeby, aby pobrać, zainstalować i skonfigurować go. Bezpośrednia synchronizacja między SpotOption i MetaTrader4 umożliwia terminalom korzystanie ze wspólnego portfela internetowego, dla którego można używać wszystkich głównych typów płatności elektronicznych.

 
 

 

 title (tytuł) =  

Lustro Trader  

Platforma Mirror Trader jest oferowana przez ponad dwadzieścia firm brokerów. Mirror Trader daje przedsiębiorcy możliwość korzystania z sygnałów w czasie rzeczywistym, a także narzędzi analizy technicznej. A także wybrać skuteczne strategie bardziej udanych kolegów i skopiować je, co jest dość łatwe nawet dla początkujących. Z pomocą terminalu, użytkownik może otworzyć ogromny “magazyn” dobrych strategii.

 title (tytuł) =  

eSignal  

Platforma handlowa eSignal oferuje użytkownikom, którzy wybierają różne narzędzia do analizy technicznej. Wybór tej platformy, będzie można korzystać z różnych narzędzi, które analizują i skandować dane rynkowe, wykresy, wskaźniki, moduły, z którymi do testowania opracowanych nowych strategii. eSignal może zaoferować inwestorom szeroką gamę możliwości, na przykład, pisać strategie handlowe i wskaźniki za pomocą języka skryptowego.

 title (tytuł) =  

Z: VertexFX  

Platforma handlowa VertexFX jest zasłużenie uważana za jeden z najbardziej wiarygodnych systemów transakcyjnych dostępnych obecnie na rynku finansowym. VertexFX to globalne narzędzie do elektronicznego handlu parami walutowymi i innymi instrumentami finansowymi, które zostało stworzone przez przedsiębiorców i ekspertów finansowych. VertexFX zawiera zaawansowane funkcje, takie jak Ready inteligentny Dealer, gotowy Vertex-to-Vertex Bridge i gotowy multi account Trader.

Check Also

cTrader Zalety i wady

cTrader Zalety i wady

Terminal cTrader jest jedną z najnowszych technologii w dziedzinie handlu online. Jest przeznaczony do pracy …

Leave a Reply

Your email address will not be published.